Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Dalaman

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Dalaman zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Dalaman miniguide

Autopůjčovna Dalaman
Půjčovna Aut Dalaman

Dalaman se nachází na jihozápadním pobřeží Turecka a je součástí regionu Mugla.Slavné letovisko ostrov Rhodos se nachází přímo u pobřeží v oblasti Mugla a je asi 250 km na prázdninový ráj Antalya na východě.Dalaman vede ven do Středozemního moře na jihu, av roce 2000 populace byla odhadována být téměř 30 000

Dalaman byla dlouho přehlížena turistů, kteří cestují pouze přes oblast se dostat do dalších letovisek podél pobřeží Středozemního moře, ale nyní také Dalaman začal se jejich podíl pozornosti. Dalaman je idylické městečko, které je stále nedotčený masovou turistikou, a to jak příroda a pláže poskytují skutečný smysl Středomoří. V centru najdete restaurace, bary a kavárny, zatímco řeka

Dalaman se používá pro aktivity, jako je rafting. Existuje několik lázeňského centra po celém městě, včetně gjørmespa v Dalyan, která se nachází asi 25 km severozápadně od Dalaman.

Dalaman letiště je mezinárodní letiště, které je cca. 6 km jižně od města.