Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Dalaman Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Dalaman Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Dalaman Letiště miniguide

Autopůjčovna Dalaman Letiště
Půjčovna Aut Dalaman Letiště – Foto: © Boksave

Dalaman letiště se nachází 6 km jižně od centra města Bodrum. Existují autobusy z letiště do města Marmaris a Fethiye, ale nikdo do Dalaman tak, že člověk musí vzít si taxi. K dispozici jsou 3 autopůjčovny na letišti, tam jsou Avis, Budget a Europcar.

2.767.647 cestující navštívit letiště v roce 2006, ale od nové odbavovací haly s kapacitou až 10 milionů cestujících, v roce 2007 dokončena, se jejich počet zvýšil. Z Dalaman může letět do asi 120 různých národních i mezinárodních destinací a má přímé spojení do 40 různých zemí.  Kromě tax-free, je to nákupní centrum na letišti postaven v tureckých bazarů, které prodávají místní produkty, jako je kůže, šperky a koberce. Letiště má dobrý výběr restaurací, bankomatů, bezdrátový internet, bankomat, kaple, mešity, a pokoje s videohrami. Neexistuje žádný hotel na letiště, nejbližší je hotel Burc, která je 3 km daleko.