Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kemer

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kemer zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kemer miniguide

Autopůjčovna Kemer
Půjčovna Aut Kemer

Kemer je turistické město nacházející se na jižním pobřeží Turecka hraničící zálivu Antalya, která vede do Středozemního moře.Kemer patří k provincii Antalya je obklopena pohoří Taurus, a to je asi 40 km na populárním letovisku Antalya, které leží dále na sever.Kemer je cca. 50 km dlouhé pobřeží a je umělé město, které bylo postaveno v roce 1910. V roce 2004 se počet obyvatel asi 5000

Kemer termíny s dlouhými plážemi, zelené moře a krásné přírodní scenérii s lesy a horami. Stejně jako většina ostatních letovisek podél Středozemního moře, je zde restaurace, bary a obchody podél promenády a centra města. Přestože Kemer je poměrně nové město, tam je několik historických památek a památek v okolí města.Několik kilometrů od Kemeru jsou ruiny starověkého města Perge, který byl postaven 700 let před Kr. Jeden může vidět zbytky mimo jiné, divadlo, římské lázně a akvadukty.

Antalya Airport zajišťuje mezinárodní lety a je cca. 40 km severně od Kemeru.