Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Gaziantep

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Gaziantep zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Gaziantep miniguide

Autopůjčovna Gaziantep
Půjčovna Aut Gaziantep

Gaziantep se nachází jihovýchodně od Turecka a je hlavním městem provincie se stejným názvem.Existuje jen asi 50 km od severní hranice Sýrie a Gaziantep se nachází v blízkosti řeky Sacirsuyu, která je přítokem Eufratu. To je jeden z nejstarších měst s kontinuální osídlení a jeho historie sahá až do ca. B. 4000 Kr. Gaziantep bylo strategicky důležité město v období Crusader v 1100s.

Yesemek Open Air Museum je venkovní sochy muzeum a škola věnovaná sochařství. To je věřil, že škola existovala již v cca. B. 1350 Kr. Gaziantep muzeum archeologie je archeologické muzeum s antickými mozaikami. Tam je několik trhů, nebo souks v Gaziantep, a dva největší jsou Zincirli od 1700s a 1800s od Kimikli. Gaziantep Zoo je jednou z největších zoologických zahrad v zemi a nabízí ptáků, různých druhů zvířat a akvárium.

Gaziantep Oguzeli Mezinárodní letiště se nachází cca. 20 km mimo centrum města.