Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Marmaris

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Marmaris zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Marmaris miniguide

Autopůjčovna Marmaris
Půjčovna Aut Marmaris

Marmaris je město ležící v jihozápadní části Turecka. Město patří k provincii Mugla se nachází na poloostrově, který vyčnívá do Středozemního moře. Jedná se o starobylé město uvedené v pramenech od ca. B. 3500 Kr. a byl dříve znám jako Psycho. V posledních letech, Marmaris vyvinul z bytí malé rybářské městečko na vyhledávané turistické místo, av roce 2005 populace byla měřena na něco přes 30 000

Jako mnoho jiných pobřežních měst na pobřeží Středozemního moře je krásné pláže a zelené moře v Marmaris. Většina turistů, kteří navštíví město, pojď sem, protože na pláži života a aktivity jako například jachting. Noční život v Marmaris má pověst jedné z nejlepších podél jižního pobřeží Turecka. Z historických zajímavostí je možno navštívit hrad Marmaris hrad, postavený Suleiman Velké v roce 1523 a který nyní ubytuje archeologické a etnografické muzeum.

To trvá asi 90 minut jízdy od letiště Dalaman.