Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Side

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Side zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Side miniguide

Autopůjčovna Side
Půjčovna Aut Side

Side patří k provincii Antalya a nachází se na jihozápadním pobřeží Turecka. Ve městě se nachází na malém poloostrově, který je dlouhý 1 km a 400 metrů široký a vyčnívající do Středozemního moře. Vynikající polohu uprostřed mezi dvěma populárním letovisku města Antalya a Alanya, která je asi 70 km od každého města.Side byla řecké přístavní město ve starověku a dnes je počtem obyvatel kolem 15 000 (2005).

V roce 1980, strana rostla od rybářské vesnice na idylické turistické letovisko. Zde jsou široké pláže s palmami, restaurace a bary podél nábřeží a příležitostí pro aktivity, jako je vodní lyžování, vodní sporty, rybaření a potápění. Manavagat je hora, kde je populární jet na koni a v řece, která končí ve vodopádu Manavagat vodopády, jsou zde dobré možnosti pro rafting. Existuje mnoho historických památek v této oblasti, včetně brány římského města a veřejné lázně, kde sídlí muzeum Rímn.

Je to cca. 70 km od letiště Antalya.