Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Samsun

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Samsun zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Samsun miniguide

Autopůjčovna Samsun
Půjčovna Aut Samsun – Foto: © Kurt Kulac

Samsun je centrálně umístěný na severním pobřeží Turecka, které hraničí s Černým mořem.Město je hlavním městem provincie Samsun a nachází se asi 400 km od hlavního města Ankary v jihozápadní. Přístavu Samsun je hlavní přístav podél pobřeží Černého moře a vyvážené textilu a tabáku. Počet obyvatel ve městě byla odhadována na téměř 400 000 v roce 2008. Město bylo založeno s názvem Amisos v 6. století př. nl Kr.

Město bylo téměř kompletně zničen v 1400s, takže i když Samsun je staré město, tam je několik historických budov vlevo. Jeden z těch ještě stojí, Pazar mešita je nejstarší budovy ve městě a byl postaven v 1200s. Máte-li zájem o historii mohou podniknout výlet do archeologického muzea. Další muzeum stojí za návštěvu, je Atatürk muzeum, které je věnována turecké zakladatele republiky Mustafy Kemala Atatürka.

Samsun-Carsamba letiště nabízí domácí i mezinárodní lety, a je cca. 23 km mimo město.