Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Trabzon

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Trabzon zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Trabzon miniguide

Autopůjčovna Trabzon
Půjčovna Aut Trabzon

Trabzon je město nacházející se na Turecko severním pobřeží ve východní části země.Město hraničí s Černým mořem a je hlavním městem provincie Trabzon. Z přístavu eksportseres zboží jako potraviny a tabák, a okolí jsou měď a ocel. Trabzon byl založen v 7. století př. nl Kr. kolonisty Řeka, a dnes je domovem asi 230 000 obyvatel ve městě (2009).

Trabzon se udržel hodně středověkého pocit a tam je mnoho historických budov z obou středověkých a dřívějších dobách. Sumela klášter je klášter z 300-číslo, které je postaven na skále v skalní stěně okolo. 300 stop nad vesnici v provincii. Jeden z nejslavnějších atrakcí v Hagia Sophia Trabzon je bývalý kostel, který byl postaven v 1200s a dnes sídlí muzeum s freskami. V Trabzon Muzeum mohou dozvědět více o historii a dědictví.

Trabzon Letiště se nachází cca. 6 km východně od města.