Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bodrum Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bodrum Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bodrum Letiště miniguide

Autopůjčovna Bodrum Letiště
Půjčovna Aut Bodrum Letiště – Foto: © Bazylek

Milas-Bodrum letiště (BJV) se nachází 36 km severovýchodně od Bodrum a 16 km jižně od Milas.Existují autobusy mezi letištěm a Bodrum, ale autobusová doprava není příliš časté. Autopůjčovna společnosti sídlící na letišti jsou Hertz, Avis a Europcar.  Kolem 2,5 milionu cestujících návštěvě Bodrum letiště každý rok, a provoz je zvláště vysoké v létě. Je to v první řadě, charterové a nízkonákladové letecké společnosti využívající letiště a je spojena s 50-odd evropských destinací. Nový mezinárodní terminál byl dokončen v roce 2000.

Bodrium letiště má kavárna a několik obchodů. Ostatní zařízení patří bankomaty a informační pult. Nejsou žádné hotely na letišti.