Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Göteborg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Göteborg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Göteborg miniguide

Autopůjčovna Göteborg
Půjčovna Aut Göteborg

Göteborg je – s asi 510.000 obyvateli (2008) – Švédsko je druhé největší město, je situován na jihozápadním pobřeží, konkrétně v Västra Götaland County. Göteborg se stal městem v roce 1621, a je také důležitý přístavní město s trajektové spojení do DánskaNěmeckaAnglie a Nizozemsko. Město leží na obou březích řeky Gaut která se vlévá do Kattegatu. Mimo město leží v překrásné souostroví s mnoha ostrůvky.

Göteborg má mnoho památek a turistických atrakcí – včetně opery, koncertní sály, divadla, muzea a umělecké galerie. Navíc, město nalákal s dobrými obchody, skvělé restaurace a pulsující noční život.

Göteborg je známý pro jeho velký zábavní park „Liseberg“ a populárně vědecké muzeum „Universeum. Jiné populární stránky jsou Trädgårdsforeningen – s největší skleníky, Röhsska muzeum – muzeum módy, designu a řemesel, Slottsskogen s mini-zoo a Göteborgs nejstarší čtvrti Haga – s půvabnou dlážděnými uličkami, příjemné kavárny, obchody se starožitnostmi a specializovaných obchodů. Na Skansberget v Haga je také Skansen Kronan – obranný systém z roku 1687 – který byl v roce 2008 jmenován města nejkrásnější budovy.

Umění Zainteresované strany by měly navštívit v Göteborgu Art Museum, předním světovým muzeem umění severské, a také má ve svém exponátu práce Rembrandt, Picasso a Monet.

Jinak, vyhlídkové lodi Pádan zmínil, který se turisté na prohlídku kolem města kanály a Göta Älv.

Švédsko je druhý největší letiště jsou letiště Landvetter, se nachází 20 kilometrů východně od centra města.