Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Göteborg Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Göteborg Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Göteborg Letiště miniguide

Autopůjčovna Göteborg Letiště
Půjčovna Aut Göteborg Letiště

Půjčovna Aut Göteborg Letiště

Göteborg-Landvetter Airport (GOT) se nachází 25 km od Göteborgu. Doprava z letiště jezdí mezi Göteborg města a letiště.Avis, Eiropcar, Hertz a Sixt jsou automobilky, které půjčení auta na letišti.  3.689.254 cestujících navštívil Göteborgu letiště v roce 2009 a je ve Švédsku je druhé největší mezinárodní letiště.Z Gothenburg může letět přímo na hlavní destinací v Evropě, a že je důležité pro charterové dopravy. Göteborg má i další menší mezinárodní letiště s názvem Gothenburg City Airport.

Výběr kaváren, barů, restaurací a obchodů jsou dobré v Göteborgu letiště. Ostatní vybavení patří internet, bankomat, meditace a dítě / rodinný pokoj. Landvetter Airport Hotel se nachází 200 m od letiště, konferenční místnost.