Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hamburg

Plánujete dovolenou v Hamburku, během které možná budete potřebovat pronájem auta? Nemusíte mít obavy, protože v tomto městě najdete docela dost autopůjčoven. Většina z nich se nachází nedaleko letiště a nabízí snadnou možnost pronájmu. Většinu vozů lze objednat předem na webových stránkách, takže celý proces je bezproblémový a rychlý. Auta jsou navíc dostupná v různých balíčcích jako luxusní, ekonomické a rodinné.

Průvodce po Hamburku

Autopůjčovna Hamburg
Půjčovna Aut Hamburg

Historie Hamburku sahá do 9. století. Zpočátku bylo toto město malým obchodním centrem, které hrálo v evropském obchodu důležitou roli. Jedná se o hlavní přístav, který leží v severním Německu a se Severním mořem je spojen řekou Labe. Tímto starobylým městem prochází desítky nebo dokonce stovky kanálů a nachází se v něm také spousta parků. V centru města se rozprostírá jezero Inner Alster, které je obklopeno loděmi a kavárnami. Mezi významné památky patří kostel sv. Michala z 18. století a hřbitov Ohlsdorf.

V tomto německém městě žije přibližně 1,9 milionu obyvatel a vysoká hustota zalidnění z něj činí skvělou destinaci pro vaši dovolenou. Stejně jako většina ostatních měst v Evropě, tak i v Hamburku se střídá jaro, léto, podzim a zima. Nejlepší čas k návštěvě města je určitě léto, když je teplo. Toto město je ohraničeno čtvrtí Altona na severu a Rosengarten City na jihu. Ve měste můžete stále najít tradiční německé prostředí s většinou hotelů a přímořských kaváren, které podávají tradiční evropská jídla místním obyvatelům i turistům.

  • Hamburk je úžasným místem pro vaši příští dovolenou
  • Místní jsou k turistům velmi přátelští.

Hamburk je také centrem umění. Ve srovnání se všemi ostatními městy v Německu nabízí některé z nejlepších graffiti a více než jen běžné pouliční umění. Vypráví příběh komunitních protestů, hamburských pirátských legend a městských uměleckých hnutí. Kromě graffiti nabízí město také spoustu jedinečných obchodů, kde si můžete koupit jedinečné věci včetně některých suvenýrů, které si vystavíte ve vašem pokoji. Stručně řečeno, právě toto umění činí město jedinečnějším než jiná města v celé Evropě.

Dalším aspektem, který činí toto město velmi oblíbeným, je skutečnost, že je stále významným regionálním hráčem v oblasti obchodu s rybami. V Hamburku najdete rybí trh Der Fischmarkt, který se koná dvakrát týdně. Kromě rybích trhů má město také největší sklady na světě, a jsou to budovy stojící na dubových nohách. Již v roce 1800 byla tato zóna známá také jako svobodná zóna, neboť za prodané zboží se neplatily žádné daně. Skladová oblast je dokonce také světovým dědictvím UNESCO.

Objevujte se svým pronajatým vozem 

Město Hamburk nabízí několik míst, která můžete během své dovolené navštívit pronajatým autem. K návštěve láká třeba kancelářský komplex Chilehaus. Tato ikonická desetipodlažní budova, která je ohromujícím příkladem směsi moderní a staré architektury, byla postavena v roce 1924 a je zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO. Henry Sloman si nechal postavit budovu ve tvaru připomínající svým tvarem loď, kterou používal pro dovoz ledku z Chile. Pokud se na toto místo rozhodnete jet z letiště, zabere vám to asi 34 minut. Kancelářský komplex Chilehaus se nachází 11 km od centrální obchodní čtvrti.

S půjčeným autem musíte navštívit největší model železniční stanice na světě. Během návštěvy Hamburku nesmíte minout Miniatur Wunderland, který se nachází ve čtvrti Speicherstadt. Ti, kteří měli tu čest navštívit, říkají, že se jedna o jednu z nejvýznamnějších atrakcí, které byste při návštěvě Hamburku měli vidět. Stavba začala v roce 2000, ale od té doby byly přidány další části. Model železnice obsahuje mimo jiné Rakousko, Benátky, střední Německo, Skandinávii, USA a Švýcarsko. Vzdálenost činí 13 km a cesta autem vám zabere okolo 40 minut.

Dalším zajímavým místem k návštěvě v Hamburku je Planten un Blomen. Budete ohromeni přírodou a okolními parky. Při návštěvě Planten un Blomen vás potěší zážitek z toho koncertu, který voda a světlo vytvoří. Můžete také jet do Stadtparku, kde narazíte na Hamburské planetárium, což je největší veřejný zábavní park v Německu. Vzdálenost od letiště v Hamburku k Stadtparku činí asi 5,3 km a cesta z CBD může trvat patnáct minut.

Pokud patříte do skupiny lidí, kteří mají rádi design, architekturu a moderní umění, můžete ušetřit čas a jet do muzea, kde získáte nejlepší umělecké zážitky. V Hamburku sídlí desítky muzeí, kde můžete svůj čas kvalitně strávit. Vyberte si, zda navštívíte Prototyp a spatříte ukázky sportovních automobilů, nebo zajdete do největšího muzea voskových figurín v Německu, kterým je Panoptikum. Pokud se chcete dozvědět více o výrobě čokolády, musíte navštívit Chocoversum, kde na vás čekají také ochutnávky!

Letiště 

Letiště Hamburk, které se v němčině také nazývá Flughafen Hamburg, je jediným letištěm v Hamburku. Jedná se o mezinárodní letiště sloužící mnoha cestujícím z různých částí světa. Letiště leží 5,29 km severně od centra města a slouží jako hub pro aerolinky TUI fly Deutschland, Ryanair a Eurowings. Mezi nejčastěji využívané autopůjčovny sloužící turistům přilétajícím na toto letiště patří Alamo, Avis a Europcar.

Další letiště, které můžete zvážit při návštěvě Hamburku, je letiště v Brémách nacházející se asi 122 km od Hamburku. Pokud zvolíte toto letiště, budete nejspíš muset do konečného cíle dojet autem. Za zvážení stojí autopůjčovny Flizzr, CARO, Keddy a Hertz. Můžete také využít autobusovou dopravu z letiště do Hamburku.

V závislosti na zvoleném letišti můžete využít různé balíčky na pronájem automobilů, z nichž si pravděpodobně vyberete ten nejvhodnější. Pokud se rádi necháváte vozit, můžete se rozhodnout pro tuto možnost, tím spíš pokud nejste příliš obeznámeni s jízdou ve městě. Může to být také skvělá možnost ke zvážení, pokud nemáte řidičské oprávnění platné v Evropě. Další možnosti mohou zahrnovat typ automobilu, který chcete a dobu, po kterou si jej vypůjčíte.

Doprava 

Jednou z věcí, která vám zpříjemní návštěvu Hamburku, je neskutečně dobrý stav silnice. To znamená, že když si k návštěvě svých oblíbených cílů půjčíte auto, bude jízda po silnici snadná a pohodlná díky výbornému stavu vozovky. Takže pokud je vaším hlavním cílem v Hamburku poznávání míst, nemusíte mít strach, neboť díky řízení zvládnete snadno.

Aby bylo vaše cesta autem jednodušší, měli byste si zajistit dobrou navigaci. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je použití technologie GPS v půjčeném autě (můžete použít Mapy Google). Tím získáte informace o provozu ve městě, takže do cíle dorazíte nejkratší cestou. Musíte také znát rychlostní limity, které byste měli při řízení dodržovat.

Při jízdě na dálnici se doporučuje maximální rychlost 130 km/h. V obydlených oblastech můžete jet rychlostí 50 km/h. Jízda ve městě bude pro vás příjemným zážitkem, pokud budete dodržovat všechna pravidla včetně správných rychlostních limitů. Se zaparkováním zapůjčeného automobilu si nemusíte dělat starosti, protože ve městě se nachází mnoho parkovacích míst, která můžete použít. Na letišti jsou k dispozici jak parkování s obsluhou, tak krátkodobé parkování. Můžete také zvážit možnost elektronického parkování.