Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Berlín

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Berlín zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Berlín miniguide

Autopůjčovna Berlín

Půjčovna Aut Berlín

Berlín je hlavním městem Německa – se nachází u řeky Sprévy v severovýchodní části země.Se svými 3,5 milionu obyvatel (4,5 milionu včetně předměstí), je rovněž největším německým městem.

Berlín je také samostatný stát, který je úplně nachází uvnitř nabodelstaten Brandenburg.

Během studené války bylo město rozděleno na dvě – a komunistické východní Berlín byl relativně uzavřené město. Po sjednocení v roce 1990, nicméně, turistika dramaticky vzrostl.

Berlín je známý jako město s velmi bohatým kulturním životem – a s mnoha významných a zajímavých kulturních institucí, muzeí, galerií, divadel, koncertních síní a operních domů. A pokud jde o architektonické památky, to je téměř jen vybrat a zvolit. Nejnavštěvovanější atrakcí – a nejslavnější orientační bod v Berlíně – Braniborská brána (postavena v letech 1788 a 1791), který je na konci slavného bulváru Unter den Linden. Nedaleko je ve Státní opeře v Berlíně (1743), a Stadtbibliothek Berlíně (1774-1780).

Jinak, slavné nákupní bulvár uvedené – a Kaiser Wilhelm kostel památníku, který se nachází na ulici, kde končí, a že věž byla zničena během 2. Druhá světová válka. Věž nebyl nikdy opraven a funkce církev dnes jako válečný pomník.

Berlín-Tegel mezinárodní letiště , který se nachází v okrese severně Reinickenhof centrální, nahradil tradiční Tempelhof jako hlavní letiště v Berlíně.Berlín Schoenefeld Airport se nachází 18 kilometrů jihovýchodně od Berlína.

Čeština