Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Berlín

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Berlín zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Berlín miniguide

Autopůjčovna Berlín
Půjčovna Aut Berlín

Potřebujete si pronajmout automobil v Berlíně? Chtěli byste si vyzvednout auto hned, jakmile dorazíte na letiště? Díky zapůjčenému vozidlu se nebudete muset starat o veřejnou dopravu, neboť vám během pobytu v Berlíně umožní podnikat příjemné jednodenní výlety mimo město. Můžete si vybrat, zda si chcete auto vyzvednout na letišti, nebo v centru. 

O Berlíně

Berlín, který je hlavním městem Německa, se nachází na řece Sprévě v severovýchodní části země. Se svými 3,5 miliony obyvatel (4,5 milionu včetně předměstí) je také největším německým městem. 

Berlín je navíc samostanou spolkovou zemí, která se celá nachází uvnitř sousedního Braniborska. 

Během studené války bylo město rozděleno na dvě, přičemž komunistický Východní Berlín byl relativně uzavřeným městem. Po znovusjednocení v roce 1990 se však příliv turistů do města ohromně zvýšil. 

Berlín je známý jako město s bohatým kulturním životem – s mnoha významnými a poutavými kulturními institucemi, muzei, galeriemi, divadly, koncertními sály a operami. Možnosti jsou nekonečné, i pokud jde o architektonické zajímavosti. Nejnavštěvovanější atrakcí a nejznámější památkou v Berlíně je Braniborská brána (postavená v letech 1788 až 1791), která se nachází na konci slavné ulice Unter den Linden. Nedaleko najdete také operu Staatsoper Berlin (1743) a knihovnu Stadtbibliothek Berlin (1774–1780). 

Dále musíme zmínit proslulou nákupní ulici Kurfürstendamm a Pamětní kostel císaře Viléma (Kaiser Wilhelm Gedächtniskirche), který se nachází na konci této ulice. Jeho věž byla zničena během druhé světové války, ale nebyla nikdy obnovena. Dnes tak kostel funguje jako památník války. 

Letiště

Berlín využívá dvě mezinárodní letiště. Větší z nich se jmenuje Letiště Berlín-Tegel (TXL) a leží 24 km severozápadně od centra města. V blízkosti terminálu E najdete centrum autopůjčoven, kde mají své pobočky společnosti Avis, Sixt, Hertz, Europcar, Enterprise a Terstappen. 

Letiště Berlín-Schönefeld (SFX) se nachází 17 km jižně od centra města. Hned před terminálem A je autopůjčoven – mezi nimi najdete společnosti Avis, Hertz, Sixt, Terstappen a Eurocar. 

Doprava

Německo má dobře rozvinutou silniční síť s vysokými standardy silnic a organizovaným dopravním značením. Berlín je obklopen dálnicí A100, kterou se snadno dostanete do dalších měst a městských oblastí. Mnoho dálnic nemá rychlostní limit, přesto je doporučeno nepřekračovat rychlost 130 km/h. V centru města bývá rychlostní limit stanoven většinou na 50 km/h. 

Tipy na výlety

Populárním cílem návštěvníků s pronajatým autem bývá město Postupim, které se nachází 39 km jihozápadně od Berlína. Postupim je známá mnoha velkolepými budovami a její zámky i palácové parky jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Nejznámější zámek nese název Sanssouci a byl postaven v roce 1747, kdy byl využíván jako letní sídlo pruské královské rodiny. 

Chcete-li spatřit nejlepší výhled na Postupim a její okolí, měli byste navštívit zámek Belvedere na kopci Pfingstberg. Zámek byl postaven v roce 1863 a má dvě rozhledny i krásnou zahradu. 

S autem zapůjčeným v Berlíně můžete také podniknout jednodenní výlet do Lipska, ležícího 190 km jihovýchodně od hlavního města. Lipsko je univerzitní město s přibližně 530 000 obyvateli. V jeho centru můžete navštívit starou radnici z roku 1557, kde najdete městské historické muzeum. Mezi další zajímavosti v Lipsku patří Kostel svatého Mikuláše z 11. století, 91 metrů vysoký památník „Folkeslagminnesmerket“ upomínající na bitvu u Lipska v roce 1813, nová radnice z roku 1905, muzeum umění a řemesel, železniční muzeum a Bachovo muzeum. Město nabízí také krásnou zoo a botanickou zahradu.