Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Berlín Schönefeld Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Berlín Schönefeld Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Berlín Schönefeld Letiště miniguide

Autopůjčovna Berlín Schönefeld Letiště
Půjčovna Aut Berlín Schönefeld Letiště – Foto: © David Herrmann

Berlín Schoenefeld Airport (SXF) se nachází v blízkosti Schönefeld v Braniborsku, 18 km jihovýchodně od Berlína. Je to tak dobré železniční a autobusové spojení mezi letištěm a Berlíně. Autopůjčovna společnosti, které nabízejí své služby na letišti jsou Hertz, Sixt, Budget, National, Alamo, Avis a Europcar. Letiště je nyní prochází zásadní přestavbu projektu. Od roku 2011 to bude jen Berlín-Brandenburg mezinárodní letiště, a je jediné letiště v Berlíně, což znamená, že berlínským letištěm Tegel zavřít. 6,6 milionu cestujících navštívil Berlín Schoenefeld Airport v roce 2008. To je hlavní základnou pro Easyjet a Germanwings. To má 4 terminály, kde Terminál je největší a nejdůležitější.

Schönefeld letiště má dobrý výběr obchodů a restaurací, většina se nachází v terminálu, TaxFree obchodě je k dispozici pouze v terminálu D. Ostatní vybavení patří první pomoc, dětský pokoj, dětské pokoje, banka, pošta a obchodní centrum. Albergo Hotel se nachází 1 km od flypassen, zatímco Holiday Inn Schönefeld letiště a na letiště Berlín-Schönefeld se nachází 2 km od letiště.