Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Berlín Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Berlín Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Berlín Letiště miniguide

Autopůjčovna Berlín Letiště
Půjčovna Aut Berlín Letiště

Berlín Tegel „Otto Lilienthal“ Airport (TXL) Tegel se nachází 8 km severně od Berlína. Doprava z letiště jezdí mezi letištěm a centrem Berlína. Autopůjčovna společnosti, které nabízejí své služby na letišti jsou Hertz, Sixt, Budget, National, Alamo, Avis a Europcar.  14.500.000 cestujících navštívil Berlín Tegel Airport v roce 2008, což je největší letiště na dvě letiště v Berlíně. Nicméně, to je chtěl být zavřen v roce 2011, kdy Hauptstadt-letiště Berlín Brandenburg International zahájí prodloužení jedné nyní volal Berlín Schoenefeld Airport. 3 nejvytíženější mezinárodních destinací (2009) je ve Vídni,Londýně a Curychu. To je hlavní rozbočovač pro Air Berlín, který má přímé lety do většiny evropských zemí.  Berlín Tegel Airport má široký výběr obchodů, barů, kaváren a restaurací. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, konferenční místnosti, VIP salonek, dětské pokoje, pošta, banka a první pomoc. 1 km od letiště, Mercure Airport Hotel Berlín Tegel Airport.