Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Potsdam

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Potsdam zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Potsdam miniguide

Autopůjčovna Potsdam
Půjčovna Aut Potsdam

Potsdam, která má cca. 132.000 obyvatel (2008), leží na řece Havel – 35 km jihozápadně od německého hlavního města Berlína. To je hlavním městem státu Braniborsko. Bylo zde osídlení již v době bronzové, zatímco město Potsdam, která je známá z 993 rok

Charakteristickým znakem Postupimi se mnoho hradů a parků. Většina z nich jsou součástí „Paláce a parky v Postupimi av Berlíně“ na seznamu světového dědictví UNESCO. Nejkrásnější parků je park Sanssouci. Existuje několik krásných zámků. Nejstarší a nejznámější je zámek Sanssouci (1745-1747), ale také silný Neues Schloss (1763-1769) a Orangerieschloss (1851-1964) je tu – kromě méně jasné hrad Charlottenhof (1826).

V parku se nachází Marmorpalais Neuen Garten (1787-1792) a ruské vesnice Alexandrowka, který byl podán jako první v 1800s. Dalším velkým parkem na okraji centrálního Potsdam, park Babelsberg, kde najdeme zámek Babelsberg (také volal „Kleines Schloss“) a film park Babelsberg, Německo je odpověď na Hollywood.

V historickém centru města, Altstadt, má své vlastní Postupim Braniborská brána, postavená v roce 1770 (neplést s tou na Berlín ) – a zde je také stará radnice (Altes Rathaus z roku 1753 populární turistickou destinací.

Mezinárodní letiště Berlin-Tegel letiště je 35 kilometrů severovýchodně od Postupimi.