Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Leipzig

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Leipzig zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Leipzig miniguide

Autopůjčovna Leipzig
Půjčovna Aut Leipzig

Lipsko se nachází ve východní části Německa, u řeky Weisse Elster, a je největší město ve státě Sasko.Město má 511.000 obyvatel (2008), a je možná nejlépe známý pro jeho velký veletrhů. Lipsko je také známý jako staré univerzity a kultury. Kromě Lipsku často nazýván „zeleným městem“ – protože jeho mnoho lužní lesy, zahrady a parky koloniální.

Lipsko má mnoho turistických atrakcí, a jeden z nejznámějších kostelů ve městě je kostel Nikolaj od 1165 Další zajímavosti patří Stará radnice z roku 1556, nová radnice z roku 1899 – se svými 114 ft vysoká válcová věž, Thomas kostel – původně od 1100s, „Gohlisser Schloss“ – krásný zámek z roku 1756 s zámecké zahradě, Univerzita hlavní budova od 1415 – a Mendelssohn-Haus, domovem slavného skladatele Mendelssona, který je nyní muzeum.

Lipsko má také několik dalších zajímavých muzeí, včetně několik muzeí umění, egyptské muzeum, starožitné muzeum, lékárna muzeum a muzeum Bach.

Město je také domov pro největší pomník Evropy na paměti – „Völkerschlachtdenkmal“ – což je 91 metrů vysoká. Pomník byl slavnostně otevřen 100 let po „Bitva u Lipska v roce 1813“ – na památku padlých.

Jinak, Lipsko velký zoo, atrakce pro celou rodinu.

Města letiště – letiště Lipsko – se nachází 21 km severozápadně od centra města.