Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Leipzig Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Leipzig Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Leipzig Letiště miniguide

Autopůjčovna Leipzig Letiště
Půjčovna Aut Leipzig Letiště – Foto: © Lumu

Leipzig-Altenburg Airport (AOC) se nachází 6 km jihovýchodně od Altenburg a 42 km jižně od Lipska ve státě Durynsko.Existují autobusy mezi letištěm a dvě města.Europcar a Hertz jsou dvě automobilové společnosti se nachází na letišti.  139.593 cestujících navštívil letišti Lipsko v roce 2007. Ryanair disk na 3 mezinárodních destinací, je to BarcelonaAlicante a Londýně. Ryanair je jedinou společností, létající pravidelných linkách v průběhu celého roku, zatímco tam jsou některé charterové lety. Tam je také další letiště nedaleko Lipska, je to letiště Lipsko / Halle.

K dispozici je restaurace a obchod na letišti Lipsko. Ostatní zařízení patří bankomaty a turistické informace. Nejsou žádné hotely na letišti.