Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mnichov Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mnichov Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mnichov Letiště miniguide

Autopůjčovna Mnichov Letiště
Půjčovna Aut Mnichov Letiště

Mnichov Franz Josef Strauss Airport (MUS) se nachází 28 km jihovýchodně od Mnichova. Jak to běží mezi autobusy a vlaky na letiště a Mnichov .Autopůjčovna společnosti sídlící na letišti Hertx, Sixt, Budget, Europcar, National Alamo a Terstappen.  Kolem 35 milionů cestujících navštívil mnichovském letišti v roce 2008. To je hlavní rozbočovač pro Lufthansa, Air Berlin a Ausburg Airlines. Mnichov má přímé lety do města ve většině částí světa, včetně populárních destinací jako AlicanteBarcelona a Murcia. Lufthansa sám slouží 60 různých destinací po celém světě. V roce 2009, Skytrax ocenění za to, že 2. Nejlepší letiště v Evropě a 5. nejlepší na světě.

Mnichovské letiště má velmi dobrý výběr kaváren, snack bary, restaurace a obchody s více než 130 obchodů a 40 barů, kaváren a restaurací. Ostatní zařízení patří zdravotní středisko, lékárna, zubní lékařství, herna pro děti, sprchy, bezdrátový přístup k internetu, VIP salonek, pošta, banka, prádelna a velké obchodní centrum. Je to hotel na letišti volal Kempinski Hotel Airport Mnichov.