Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Schweinfurt

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Schweinfurt zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Schweinfurt miniguide

Autopůjčovna Schweinfurt
Půjčovna Aut Schweinfurt – Foto: © Dr. Volkmar Rudolf

Schweinfurt, která má cca. 55.000 obyvatel (2008), který se nachází v regionu Dolní Franky v Bavorsku v Německu. Jeho historie se začala psát v roce 700 nl, a v 1200s byly postaveny zdi s branami a věžemi kolem centra. Části této zdi je zachováno.

Schweinfurt byla ovlivněna válkou časy poškození několika skrz historii – v posledních 2 Druhá světová válka. Nicméně, město má mnoho historických zajímavostí na odiv. Mezi nimi je Stará radnice v gotickém stylu (postavený 1570-1572), jeden z nejlepších známých. Je třeba rovněž více   krásné kostely – včetněSt Johannes Kirche (1554-1962) a Heilig Geist Kirche (1806).

Město má také několik zajímavých muzeí – včetně Muzeum Georg Schäfer, který se specializuje na 1800-umění století z německy mluvících zemí.

V centru Schweinfurt, tam je velký, pěší nákupní zóny – Markthalle – která je velmi populární jak mezi návštěvníky a obyvatele.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Norimberk, který se nachází 120 km jihovýchodně od Schweinfurt.