Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Norimberk Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Norimberk Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Norimberk Letiště miniguide

Autopůjčovna Norimberk Letiště
Půjčovna Aut Norimberk Letiště – Foto: © Flyplass Norimberk GmbH

Norimberk Airport (NUE) se nachází 5 km severně od Norimberku. Metro je nejlepší dopravní prostředek dostat mezi Norimberkem a letiště je také možné jet autobusem. Avis, Europvar, Hertz a Sixt autopůjčoven nabízejí své služby na letišti.  3.969.857 cestujících navštívil Norimberk letiště v roce 2009. Letiště je ředitelství pro Air Berlin, která létá na přibližně 50 různých destinací, mnohé z nich jsou pouze v určitých obdobích.  Norimberk letiště má dobrý výběr jídel a nápojů prodejen a obchodů. Ostatní vybavení patří kadeřnictví, bankomat, pošta a business lounge.Mövenpick Hotel Norimberk-Letiště se nachází na letišti.