Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Norimberk

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Norimberk zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Norimberk miniguide

Autopůjčovna Norimberk
Půjčovna Aut Norimberk

Norimberk se nachází v jižní části Německa – v regionu Mittelfranken, která je součástí Bavorska.Město bylo založeno již v 1000 – a dnes má přes 500.000 obyvatel (2008).

Většina lidí pravděpodobně Norimberk především s tak-zvané „procesu Norimberk“ – tj., zkoušky z přežívajících vůdců německého nacistického režimu po 2. Druhá světová válka. Skutečnost, že tato dohoda se zde konala v nedávné době, bylo proto, že Hitler během války Norimberku dělal důležité správní centrum.

Ačkoli město bylo těžce bombardováno Američany v konečné fázi 2 Druhá světová válka, tam je několik pozoruhodných historických památek v Norimberku. Mezi nimi jsou velké středověký hrad Norimberk hradu a staré nemocnici Heilig-Geist-Spital (který má svůj původ v 1300s). Několik kostelů musí být počítáno od místa – včetně gotický St Lorenz Kirche z konce 1200s.

Norimberk má slavné zoo – Tiergarten Norimberk. To bylo založeno v roce 1912, ale víte, že je již ve středověku byla zoo zde.

Mezinárodní letiště Letiště Norimberk se nachází 5 kilometrů severně od centra města.