Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bonn

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bonn zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bonn miniguide

Autopůjčovna Bonn
Půjčovna Aut Bonn

Bonn se nachází v západní části Německa – cca. 24 km jižně od Kolína nad Rýnem, a patří do spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko.Město má 315.000 obyvatel (2007), leží na řece Rýn.

Bonn je sídlem několika ministerstev a agentur OSN, a také má jeho vlastní univerzitu – která byla založena v roce 1777.Město je také významným obchodním a kulturním centrem regionu.

Skladatel Ludwig van Beethoven (1770-1827) se narodil v Bonnu, a hlavní turistická atrakce ve městě je jeho domov v Bonnu Gasse 18-26, je nyní muzeum.

Ostatní památky města patří Umění a výstavní síň s výstavy výtvarného umění, náměstí v centru s radnicí od 1700s, koncertní sál Beethoven Halle, pevnost Godesburg, Doppelkirche – kostel z 1151, egyptské muzeum a zámek Poppelsdorf.

Kolín nad Rýnem má také několik divadel, impozantní botanická zahrada, velký nákupní příležitost, jak s malými obchody a nákupní centra a pestrý noční život.

Nejbližší letiště je Kolín-Bonn letiště, který se nachází 20 km severně od Bonnu.