Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kolín Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kolín Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kolín Letiště miniguide

Autopůjčovna Kolín Letiště
Půjčovna Aut Kolín Letiště

Kolín nad Rýnem Bonn Airport se nachází 15 km jihovýchodně od Kolína nad Rýnem a 16 km severovýchodně od Bonnu. Oba vlaky a autobusy jsou dobré vozidla dostat mezi letištěm a měst. Autopůjčovna společnosti Alamo, Avis, Budget, Europcar, Hertz a Sixt se nachází v Terminálu 1 v příletové hale D.  10,47 milionů cestujících navštívil letiště v roce 2006. To je hlavní rozbočovač pro Germanwings a TUIfly. Vzhledem k vytvoření mnoha nízkonákladové letecké společnosti zvýšil počet cestujících o 40 procent 2002 – 2003. Z letiště jsou pravidelné lety do asi 32 různých destinací v Evropě, Africe a na Blízkém východě kromě charterových letadel. Letiště má dva terminály, že tam jsou kyvadlový autobus mezi nimi.  Rozsah obchodů, restaurací, kaváren a barů, jsou dobří v Kolíně nad Rýnem Bonn Airport. Ostatní vybavení patří bankomat, kadeřnictví, pošta, cestovní kancelář, lékárna, první pomoc a konferenční centrum. Je to hotel na letišti, je to Holiday Inn Köln-Bonn letiště.