Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Friedrichshafen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Friedrichshafen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Friedrichshafen miniguide

Autopůjčovna Friedrichshafen

Půjčovna Aut Friedrichshafen

Friedrichshafen je město těsně pod 60.000 obyvatel, se nachází daleko na jih od německé spolkové země Bádensko-Württembersko. To vzniklo v roce 1811, kdy byly sloučeny dvě malé, staré měst na severním břehu Bodamského jezera.

Friedrichshafen se nachází velmi idylické, a to jde v pravidelných trajektu přes Bodamské jezero do švýcarského „sousední“ Rímnshorn. Navíc, na trajekt v létě s několika dalšími městy na jezeře – včetně Constance, kde se narodil slavný vzduch-stavitel lodí Graf von Zeppelin.

Friedrichshafen turistické stav je hodně o Graf von Zeppelin. Bylo to zde, že on stavěl a testoval jejich vzducholodí (tzv. zeppelinere) na začátku 1900s – a jeden z jeho nejoblíbenějších atrakcí znovu je také Zeppelin muzeum.K dispozici je také kulturním centrem ve městě, které nese jméno Graf-Zeppelin-Haus – a pro dobrodružné výlety Zeppelin nabízí velkolepý lety s „pravými“ zeppelinere, tj. s menším typem, kde je kladen na používání moderních technologií.

Regionálního letiště Friedrichshafen Airport , který se nachází 3 km severně od města, také provozuje některé mezinárodní lety – včetně do Londýna / Stansted .

Čeština