Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Friedrichshafen Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Friedrichshafen Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Friedrichshafen Letiště miniguide

Autopůjčovna Friedrichshafen Letiště
Půjčovna Aut Friedrichshafen Letiště – Foto: © Sven Scharr

Letiště Friedrichshafen (FDH), také známý jako Bodens Friedrichshafen Airport, který se nachází 3 km severně od Friedrichshafen. Tam jsou autobusy do az letiště, a katamarán jízda do Kostnice. Autopůjčovna společností, které jsou na letišti jsou Avis, Europcar Hertz, Budget a Sixt se nachází v P2 parkoviště.  Kolem 650 000 cestujících navštívil Friedrichshafen Airport v roce 2008.Na letiště má dlouhou historii sahající až do roku 1913, to bylo odsud že první zeppelin letadlo vzlétlo. Z Friedrichshafen letiště, na výlet do asi 15 destinací, mnoho z nich v Anglii. Friedrichshafen Airport má asi 3 restaurace, jedna z restaurace mají terasu s panoramatickým výhledem. To také má některé obchody, dětské pokoje a ATM. Ibis letiště hotel byl otevřen v červenci 2009.