Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lübeck

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lübeck zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lübeck miniguide

Autopůjčovna Lübeck
Půjčovna Aut Lübeck

Hanseatic město Lübeck se nachází v severním Německu – konkrétně na Baltském moři, cca. 65 km severovýchodně od Hamburku. Lübeck má přibližně 211.000 obyvatel (2008), a je druhé největší město ve státě Šlesvicko-Holštýnsko.

Lübeck je často nazýván „městem sedmi věží“, protože město je sedm starověkých kostelní věž je dominantou panoramatu města.

Staré město se nachází na kopci mezi řekami Trave a Wakenitz – která se vlévá do Baltského moře 15 km dále na sever, v Travemünde. Staré Město je na seznamu UNESCO, a je známý pro své krásné středověké architektury.

Mezi hlavní turistické atrakce ve kostel Lübeck Panny Marie (postaven v letech 1250 – 1350), Burgkloster od 1229 – s místní historické muzeum, Bazilika svatého Petra – původně od 1400 to – se svými 108 meter vysoká věž Svaté Anny – bývalého kláštera z roku 1502 – kde dnes sídlí muzeum umění a kulturní historie, Lübeck katedrály z 1247, radnice z 1250 a městská brána „Holsten“ od 1478Portu je město historické muzeum.

V předměstí Travemünde Lübeck je důležitý přístav, a tam má trajektové spojení na tytoSkandinávie, Ruska a Pobaltí.Travemünde je také známé turistické místo v létě -s dobrou plavání a písečné pláže.

Letiště Lübeck Letiště se nachází 8 km jižně od centra města.