Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lübeck Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lübeck Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lübeck Letiště miniguide

Autopůjčovna Lübeck Letiště
Půjčovna Aut Lübeck Letiště

Blankensee Lübeck Airport (LBC) se nachází 4.6 km jižně od Lübecku a 54 km severovýchodně od Hamburku. Existují autobusy mezi letištěm a Lübeck letiště a nové vlakové nádraží je 300 m od letiště. Hertz a šest jsou automobilky, které půjčení auta na letišti.  697.559 cestujících navštívil Lübeck letiště v roce 2009. Z Lipska, cesta na 11 různých městech po celé Evropě, je to Ryanair a Wizz Air, která slouží většiny destinací. Na letiště je od roku 1917.

Lübeck Letiště má jednu, kavárna a několik obchodů. Ostatní vybavení patří obchodní centrum, dětské hřiště, ATM. Nejsou žádné hotely na letišti.