Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Wiesbaden

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Wiesbaden zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Wiesbaden miniguide

Autopůjčovna Wiesbaden
Půjčovna Aut Wiesbaden

Wiesbaden je město asi 285.000 obyvatel (2008) a nachází se v západní části Německa. Město je hlavním městem spolkové země Hesensko – navzdory skutečnosti, že sousední město Frankfurt je podstatně větší.Wiesbaden počátky lze datovat do roku 6 nlKr., Když Římani založil tvrz.

Města středověkého centra města bylo zničeno dvěma velkými požáry v 1500s. Nejstarší budova, která je stále zachována – a to je hlavní atrakcí – Staroměstské radnici (postaven v roce 1610). Jinak Schlossplatz kontaktní místo v centru města. Tento historicky důležitý náměstí je obklopeno řadou monumentálních 1800-stavby století.Nejvíce dominantní je Marktkirche od 1850s (město je nejvyšší budovou, kde se tyčí věž 92 m nad zemí) a Stadt Schloss – palác postavený kolem roku 1840 pro vévodu Viléma I. z Nassau.

Tam je také několik budov ve Wiesbadenu, které mohou být spojeny s rodinnou vévody z Nassau – především Erbprinzpalais (1813-1917) v Wilhelm Strasse a Scloss Biebrich (1702), což je 4,5 km jižně od centra města (v blízkosti břehu Rýna).

Od 2 Světové války, došlo k výrazné americké vojenské přítomnosti ve Wiesbadenu – který zanechal svou stopu na město. Trochu mimo centrum, a to v sídle 1 Americké obrněné divize, a po mnoho let v evropské centrále v US Air Force (vojenské letiště Wiesbaden Erbenheim) byl lokalizován tady.

Nejbližší letiště je občanské mezinárodního letiště ve Frankfurtu, ležící 30 km na východ od Wiesbaden.