Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Aschaffenburg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Aschaffenburg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Aschaffenburg miniguide

Autopůjčovna Aschaffenburg
Půjčovna Aut Aschaffenburg

Aschaffenburg v Německu, která má cca.70.000 obyvatel, nachází severozápadně od jihu německé spolkové země Bavorsko – u řeky Main. Na začátku roku 1800 představuje město na krátkou dobu samostatné knížectví.

Aschaffenburg je často nazýván „Tor zum Spessart“ („brána do Spessart“) – což je asi 500 metrů vysoká åsrekke tam, kde jsou dvě populární parky.

Město je raná historie začíná v římské antiky, ale několikrát od středověku, utrpěla vážné škody, než – nejprve pod 30-leté války v 1600s, pak se během 2 Druhá světová válka.

Jednou z hlavních atrakcí jsou Aschaffenburgu Schloss Johannisburg – postavený mezi 1607-1614 – která se nachází v malebném parku. Další populární atrakce je 30-metr paláce Schönburger Hof, postavený v letech 1673 a 1681, a dnes včetně domov pro přírodovědné muzeum.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Frankfurt v Frankfurt-být-hlavní, což je asi. 46 km.Severozápadně od Aschaffenburgu.