Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Marburg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Marburg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Marburg miniguide

Autopůjčovna Marburg

Půjčovna Aut Marburg

Marburg se nachází v centrální německé spolkové zemi Hesensko – u řeky Lahn – a má asi 80.000 obyvatel (2009). To je země je čtyři hlavní univerzitní města. „Philipp-univerzita je nejstarší protestantské univerzity na světě a byla založena v roce 1527.

Staré město je jednou z turistických atrakcí v Marburgu, s jeho mnoho krásných středověkých staveb. Zde, útulné kavárny a obchody. Město je také známý pro své středověké kostely – zejména „Elisabethkirche“ od 1235

Hrad „Schloss Marburger“ – se nachází na kopci nad městem – je možná největší zajímavostí. Hrad byl postaven jako pevnost v období 1200 – 1400, a dnes částí budovy, které patří do univerzitního muzea. Muzeum ukazuje návštěvníkům své výstavy na městské kulturní historie, a navíc je často divadelní představení, koncerty a kulturní akce zde. K dispozici je také populární letní kino v parku během léta.

Jiné turistické atrakce v Marburgu, stará radnice z roku 1527, výtvarných umění v univerzitní budově (s velkou sbírkou obrazů z roku 1800 – a 1900), botanická zahrada, národopisné sbírky, mineralogické muzeum s exponáty z drahokamů nerostů a meteority – a „Marburger Kunstverein, což ukazuje, výstavy současného umění.

Na kopci trochu východně od města turistickou atrakcí „Spiegelslustturm“ – o 36 metrů vysoká rozhledna z roku 1800 – kde návštěvníci získat skvělý výhled na město a hrad. V místě je k dispozici kavárna / restaurace.

Nejbližší letiště je mezinárodní letiště ve Frankfurtu , který se nachází 109 km jižně od Marburg.

Čeština