Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Leverkusen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Leverkusen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Leverkusen miniguide

Autopůjčovna Leverkusen
Půjčovna Aut Leverkusen

Leverkusen se nachází v západní části Německa u řeky Rýn, a patří k spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko.Město má 161.300 obyvatel (2008), a je součástí takzvaný městských regionů Rhein-Ruhr.

Leverkusen je pár mil na východ od hranic s Nizozemskem a Belgií, a trochu na jih na druhé straně Rýna najdete větší německé město Kolín nad Rýnem.

Leverkusen je možná nejlépe známý pro jeho velký chemický a farmaceutický průmysl (Bayer AG). „Bayer kříž“, je atrakcí ve městě – jeden z největších světových neonový nápis nebo logo – vyrobeno pro společnost Bayer.

Velmi viditelný orientační bod v Leverkusenu je 72 metrů vysoká vodárenská věž s vyhlídkovou terasou z roku 1978. Zde mohou návštěvníci vychutnat fantastický panoramatický výhled na město a okolí.

Na okraji města je dalším lákadlem, a to japonská zahrada, kterou navrhl Carl Duisburg v roce 1923. Místo je oázou klidu a krásy, a je považován za jeden z národa je deset nejkrásnějších zahrad. Japonská zahrada je otevřena po celý rok pro veřejnost, a skládá se z těchto cesty, rybníky, vodopády, mosty, čaj domy, chrámy a draci.

Také Schloss Morsbroich – krásný zámek z roku 1775 – je populární turistickou atrakcí. V zámku muzeum moderního umění, s přes 400 obrazů a soch. Mimo můžete navštívit krásný park.

Nejbližší letiště je Kolín nad Rýnem – Bonn Airport, který se nachází 30 km jižně od Leverkusen