Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Frankenthal

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Frankenthal zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Frankenthal miniguide

Autopůjčovna Frankenthal
Půjčovna Aut Frankenthal – Foto: © Xocolatl

Frankenthal, která má cca. 47.000 obyvatel, leží na řece Rýn přítoku Isenach v jihozápadní části Německa – konkrétně ve spolkové zemi Porýní-Falc.Vzdálenost do velkých měst, jako červi na severu a Mannheim v jihovýchodní V obou případech je 15 km.

Frankenthal je poprvé zmíněna v historických pramenech z konce 700-číslo – a to se stalo městem v roce 1577.

Město, nicméně, byl téměř zcela zničen během spojeneckého bombardování v roce 1943. Proto dnešní Frankenthal velmi málo historických budov na odiv. Některé zříceniny jsou zachovány, a ty jsou mezi   město je hlavní atrakcí.To platí především pro bývalé hlavní kostel Sv. Máří Magdalény (také známý jako arcibiskup zřícenina Bert-). Blízko arcibiskup oživí Bert muzea, kde je popsána historie města.

Jediná věc, ve starém centru, které bylo zničeno během 2. Druhá světová válka, dva vítězný oblouk-jako vrata a Speyer Wormser Tor Tor (oba jsou uvedeny v 1770 je).Jinak je tu pár krásných, zrekonstruovaných kostelů: Pfarrkirche St Dreifaltigkeit (barokní kostel z počátku 1700 čísel) a Zwölf-Apostel-Kirche (1600), která má nejvyšší kostelní věž.

City Airport Mannheim se nachází 13 km jihovýchodně od Frankenthal. Jedná se o regionální letiště s pravidelnými lety do Berlína a Hamburku. Nejbližší mezinárodní letiště je letiště ve Frankfurtu, cca. 90 km dále na sever.