Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Wittenberg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Wittenberg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Wittenberg miniguide

Autopůjčovna Wittenberg
Půjčovna Aut Wittenberg

Wittenberg je cca. 50.000 obyvatel (2008) a nachází se ve východním Německu na Labi – konkrétně ve spolkové země Sasko-Anhaltsko.Oficiální název města Lutherstadt Wittenberg, pro to bylo tady, že Martin Luther v roce 1517 rozpadla jeho slavný 95 tezí proti odpustkům obchod na dveře kostela, aby Schlosskirche. Spolu s rodiště Luthera, Lutherstadt Eisleben, Wittenberg má místo na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Wittenberg je nejslavnější atrakcí je Schlosskirche. To bylo postaveno v roce 1489 – a má zvláštní postavení ve vztahu k Martin Luther a reformace v 1500s. Několik známých jmen ze světa umění je také spojeno s Wittenberg – včetně Albrecht Dürer (1471-1528) a Lucha de Cranach (1472-1551). Oba se podíleli na výzdobě Schlosskirche – a Cranacha staré dílny a ateliéru – Cranach-Haus – je zachována a je jedním z hlavních atrakcí města. Také klášter, kde Luther byl mnich, než on se rozešel s katolickou církví – Lutherhaus (uvedených 1504 – 1507) – je populární turistickou destinací.

Wittenberg mnoho dalších historických památek, jsou následující zmínil: Staroměstská radnice (1523), Stadtkirche (1400s) a Melanchtonhaus (1536). Speciální stavební práce nedávného data je Hundertwasser Schule – dokončen v roce 1999 poté, co světově proslulý „přirozené“ kresby architekt Friedensreich Hundertwasser

Nejbližší hlavní letiště je letiště Lipsko / Halle, který se nachází 57 km jihozápadně od Wittenberg.