Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Würzburg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Würzburg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Würzburg miniguide

Autopůjčovna Würzburg
Půjčovna Aut Würzburg

Würzburg, který má 135.000 obyvatel (2008), je město na Mohanu v regionu Unterfranken – v jižní německé spolkové zemi Bavorsko.To bylo založeno již v 700s – a oslavil své výročí 1300 v roce 2004.

Nejslavnější atrakcí ve Würzburgu je 168-metr barokní Würzburger Residenz, který byl dokončen v roce 1744 po dobu výstavby ve výši téměř 20 let. Hrad byl uveden na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO jako mimořádně dobře zachovalé a dědictví.

Jinak většina starobylého města zničena během britského leteckého útoku v roce 1945, ale některé staré architektury byla souzena přestavěn po válce. Přesto, jeden může zažít Die Alte Mainbrücke od 1400s, který byl ve městě je jen most přes hlavní až do roku 1886.

Jen severně od centra města, Festung Hlavní Berg – gigantický, zachovalý opevnění od středověku.

Würzburg je také známé jako město, kde se umění a kultury silně zdůraznil, a každý rok hostí dva významné festivaly vážné hudby: Mozart a Bach Fest-Tage.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště ve Frankfurtu, který se nachází 100 km severozápadně od Würzburgu.