Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Detmold

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Detmold zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Detmold miniguide

Autopůjčovna Detmold
Půjčovna Aut Detmold

Detmold se nachází severovýchodně od německého státu Severní Porýní-Vestfálsko a má asi 80.000 obyvatel (2010).Detmold má mnoho historických budov a památek, a je známý pro jeho bohatý kulturní život – něco, co přitahuje mnoho turistů do města.

Město je hlavní turistickou atrakcí se nachází 7 km od centra v Teutoburském lese. Tady to je 57 metrů vysoký památník Hermann,   na památku bitvy o místa – když Němci porazili Římany v roce 9 nlKr. Teutoburg má také skvělé turistické stezky, a nedaleko pomníku je „Vogel Park Heiligen-Partenkirchen“ – krásný ptačí park s bezpočtem fulglearter – včetně papoušků. Ostatní zvířata je možné vidět zde.

Jiné turistické atrakce v Detmold je: Schloss Detmold zámek v centru – kde části objektu je z roku 1366, Westfälische Air Museum – Německo je největší skanzen s více než 100 rekonstruovaných budov, zahrad a polí, „Národní divadlo Detmold“ – města, divadlo, která byla poprvé uvedených i1825 a Martin Luther kostel z roku 1898 – v gotickém slohu obrození.

Detmold má také skvělé nákupy, rušným nočním životem a několik festivalů a kulturních akcí.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Paderborn Lippstadt, který se nachází 54 km jižně od Detmold.