Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Paderborn

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Paderborn zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Paderborn miniguide

Autopůjčovna Paderborn
Půjčovna Aut Paderborn

Paderborn se nachází v západním Německu, v blízkosti řeky Pader ve spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko.Město má cca. 145.000 obyvatel (2008)   – A může vyústit v jeho historii zpátky do času Charlemagne na konci 700 je.Paderborn se univerzita od roku 1614.

Mezi památky Paderborn, tam je několik zajímavých muzeí – včetně největší světové počítačové muzeum, Muzeum Heinz Nixdorf fóra. Jinak, město má zajímavé historické centrum – včetně se radnice v renesančním stylu z počátku 1600. Mezi stavby, které přitahuje pozornost, je také rezidenční Neuhaus od 1500s.

Paderborn také má několik krásných kostelů. Nejpřednější je Paderborner Dom od 1200s, ale také krásný Marktkirche (1682) je populární turistickou destinací. Navíc, tam je několik původních klášterů a klášterních kostelů ve městě – včetně Abdinghofkloster z počátku 1000 je.

Paderborn má pověst pro bytí populární utelivsby, zejména v oblasti Hafenviertel tam je mnoho restaurací, klubů a tak-zvané „Studentenkneipen“.

Letiště Paderborn / Lippstadt letiště se nachází 15 km jihozápadně od centra města.