Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Stade

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Stade zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Stade miniguide

Autopůjčovna Stade
Půjčovna Aut Stade

Stade se nachází v severní německé spolkové země Dolní Sasko – cca. 50 km západně od Hamburku – a má cca.46.000 obyvatel (2008). Řeka Schwinger, která je přítokem Labe, protéká městem. Stade je známá již od 800s a možná severním Německu nejstarší město.Získala městská práva v roce 1209 – a byl v té době členem vlivné Hanseatic ligy. V první části 1600s město bylo střídavě v dánských a švédských rukou – a v období 1645-1719 Stade bylo švédské město.

Mezi architektonické zachází ve starém centru města (Altstadt), najdeme dva středověké kostely (s pozdějším rozšířením) a St sv Cosmae Wilhedi. Kromě toho, Altstadt v sobě přitažlivost, pokud takové Half-roubené domy ve staré hanzovní přístav poskytuje komplexní, historických budov.

Je to vůbec zajímavý rys panoramatu města, že různých historických obdobích lze „číst“ v architektuře. Tak, my můžeme nyní – vedle hanzovního města „- i takové zkušenosti „Švédské město“ a „barokní město“ Stade. A přesto tam pozůstatky starověké pevnosti, že Švédové vybudovali v polovině 1600.

Nejbližší mezinárodní letiště je Hamburg Airport se nachází cca. 64 km východně-severovýchodně od Stade.