Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bernburg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bernburg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bernburg miniguide

Autopůjčovna Bernburg
Půjčovna Aut Bernburg

Bernburg, který leží na řece Saale, správním centrem regionu Salzkreis v centrální německý stát Sasko-Anhaltsko. Město má cca. 32.000 obyvatel.

Bernburg byl negativně znám po 2 Světové války, kdy bylo oznámeno, že město bylo dějištěm bestiální a plánované masové vraždy se zdravotním postižením a duševně nemocné. Takzvaný „eutanázie-institut“ byl v provozu na městské psychiatrické nemocnice v letech 1940-1943. Dnes, stejné nemocnici přeměněn na muzeum památníku obětem (Gedänknis Bernburg).

Bernburg sørste atrakcí je impozantní renesanční zámek Schloss Bernburg, rozšiřuje své historické kořeny sahající až do roku 961 Další populární atrakce je kostel sv Stefani, původně postavený v roce 964, ale dostala do dnešní podoby v roce 1150

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Lipsko-Halle, která se nachází cca. 74 km jihovýchodně od Bernburg.