Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bielefeld

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bielefeld zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bielefeld miniguide

Autopůjčovna Bielefeld
Půjčovna Aut Bielefeld

Bielefeld, která má asi 325.000 obyvatel, se nachází v severozápadní části Německa – Severní Porýní-Vestfálsko.Město bylo založeno již v 1200s ve velké lesní plochy zvané Teutoburském lese.

Vzhledem k tomu, hodně z centrálního centra byla zničena během 2. Světové války, několik dochovaných historických budov v Bielefeldu. Některé velké středověké kostely jsou opravdu neporušené – včetně Nicolaikirche a Mariakirche, a to jak od 1200s.

Jinak byborgen Sparrenburg, což je mírně mimo střed, Bielefeld je nejvíce slavná přitažlivost. To bylo postaveno cca. 1240, a krásný park kolem zámku je také populární turistický cíl.

Bielefeld je známý pro několik zvláštních a hojně navštěvované festivaly a trhy. A co je nejdůležitější, jak se jeho Sparrenburgfest středověký trh v červenci – a v září je zde samostatný trh s vínem ve městě. Také výrazný linvevermarkedet zmínil. To se koná každý rok v květnu.

Nejbližší mezinárodní flypøass je Paderborn / Lippstadt letiště, který se nachází asi 45 km jihozápadně od Bielefeld.