Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Stralsund

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Stralsund zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Stralsund miniguide

Autopůjčovna Stralsund
Půjčovna Aut Stralsund

Stralsund je umístěn v severovýchodním rohu Německo – ve státě Meklenbursko-Přední Pomořansko – a je přístavní město na Baltském moři s cca.60.000 obyvatel (2008). Strelasund průliv odděluje ostrov Rujána Stralsund, město má mostem s historickou pevnost ostrova Dänholm.

Stralsund je často nazýván „Brána do Rügen“ – a mnoho spojit výlet sem s návštěvou Sassnitz, který je slavný koupání a lázeňské středisko v severovýchodní části Rügen (52 km od Stralsund). Odtud jsou také osobní trajekty na Bornholm, Trelleborg v ŠvédskuKlaipeda v Litvě a St Petersburg v Rusku.

Všechny staré Stralsund je centrum města (s kořeny zpátky do Hanseatic období 1200 – a 1300-číslo) je UNESCO světové dědictví místo. Zde jsou všechny 570-zachovalé středověké stavby – a z nich následující jsou nejvíce známé: Nikolaikirche (1276), Marienkirche (1298), Jakobikirche (1303), Stralsund Rathaus (radnice od 1200s), Katharinenkloster (uvedených cca 1250 – domácí. dnes muzeum kulturní historie) a Johanniskloster (uvedené 1254 – nyní domov pro pochodování Stralsund).Zmínit je třeba také být švédská vláda palác ze kolem roku 1730.V období 1648-1815 bylo ve skutečnosti Stralsund a Rügen ve švédském držení jako součást švédského regionu Pomerania.

Nejbližší hlavní letiště je letiště Rostock-Laage, která se nachází cca. 100 km jihozápadně od Stralsund.