Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Klaipeda

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Klaipeda zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Klaipeda miniguide

Autopůjčovna Klaipeda
Půjčovna Aut Klaipeda

Klaipeda je umístěna u vchodu do Kurisches laguny na Baltské moře, severozápadně od Lituauen. Město je Litvy je třetí největší město s 192.000 obyvateli. Odtud trajektem do Kielu a Sassnitz v Německu a ve Švédsku Karlshamn.

Klaipeda byl založen německých rytířů mečem v roce 1253, kdy bylo město s názvem Memel. V 1328 město dostalo se pod germánskou objednávkou, a v 1500s město bylo důležitým obchodním městem. V roce 1919 byl Klajpeda pod správou spojenců, a v roce 1923 Litvě připojeného města. Klaipeda je vstupní branou do Kurské kose, oblast téměř 100 kilometrů písečných pláží. Toto je deset minut lodí od starého přístavu, zde je stará plachetnice Meridiana, a námořní muzeum.   Město je známé pro jeho mnoho soch Annchen von Tarau. Klapipeda také fotogalerii.

Klaipeda letiště je 6 km od Klaipeda, a Palanga mezinárodní letiště s několika lety je 30 mil daleko.