Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Trelleborg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Trelleborg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Trelleborg miniguide

Autopůjčovna Trelleborg
Půjčovna Aut Trelleborg

Trelleborg je Švédsko je nejjižnější město.To má cca. 26.000 obyvatel a nachází se v Scania (což je název i krajiny a lan).

Trelleborg je poprvé zmiňována v písemných pramenech v roce 1257, ale má svůj původ v minulosti – během Viking éry – když tam byl kroužek hradu (tzv. „státní úředník“) zde. Toto byla nedávno rekonstruována po archeologických nálezů, a je dnes jednou z nejpopulárnějších turistických atrakcí.

Mezi další zajímavosti v Trelleborg je staré vodárenské věže z roku 1912 (tam, kde je v současné době takové Café), Trelleborg City Park (postaven v roce 1896) a Národní Axel Ebbesen Konsthall.

Trelleborg je jinak známý jako rušné přístavní město, které je provádí komplexní dopravní i nákladu a cestujících. Existuje trajektové spojení z obou sem do Sassnitz, Rostock a Travemünde v Německu – a Swinoujscie, Polsko.

Nejbližší hlavní letiště je letiště v Malmö (Sturup), který se nachází v Svedala, 28 km severozápadně od Trelleborg.