Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Oberhausen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Oberhausen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Oberhausen miniguide

Autopůjčovna Oberhausen
Půjčovna Aut Oberhausen

Oberhausen, která má asi 220.000 obyvatel (2008), která se nachází u řeky Emscher celé západní Německo – Severní Porýní-Vestfálsko.Město bylo oficiálně v roce 1862, a je centrálně umístěný v největším německém průmyslové oblasti – Porúří.

Oberhausen patří známý pro jeho mnoho muzeí – zejména v oblasti průmyslové kultury. Nejznámější z nich je Gasometer Oberhausen – technicky a astronomické muzeum, které se nachází v bývalé plynové nádrže.

Město získalo svůj název od Schloss Oberhausen, který byl vypsán na začátku roku 1800 na troskách dřívější středověkého hradu. Hrad má od roku 1947 sídlí vzrušující galerie, která stále byla rozšířena. V roce 1998 byl znovu otevřen poté, co získal velkolepé rozšíření skla – a to je nyní známé jako Ludwig Galerie

Jinak, mnozí spojí s Oberhausen, Německo je největší nákupní centrum – Centro – který byl otevřen v roce 1996 v bývalé ocelárny. Obchod celá oblast je 70.000 m2.

Tam jsou dvě mezinárodní letiště v blízkosti Oberhausen: Dusseldorf Airport (22 km jižně od města) a Kolín nad Rýnem / Bonn Airport (46 km dále na jih).