Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Emden

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Emden zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Emden miniguide

Autopůjčovna Emden
Půjčovna Aut Emden

Emden je přístavní město s cca. 52.000 obyvatel, umístěné kde řeka Emže má svůj výstup v Severním moři. Geograficky, město patří do oblasti Ostfriesland, Dolní Sasko.

Město může pokračovat ve své historii sahající až 700 – a od konce 1800, kdy byl otevřen Dortmund-Ems kanál, Emden byl hlavní exportní port pro průmyslové podniky v Porúří. Tam je několik historických budov vidět v Emden, který je proto, že většina města byla zničena během 2. Druhá světová válka. Rekonstrukce se konalo ve dnech až do konce roku 1960.

Emdens nejznámější atrakcí je velké, moderní Kunsthalle. Další kulturní objekty, které přitahují zájem mnoha, koncertní síně Nordseehallen. Jinak město je hlavní kostel starý – Die Grosse Kirche – zmínil. To padly za oběť bombardování Německa v konečné fázi 2 Světové války, ale byl částečně přestavěn.Nicméně, to nemělo fungovat jako církev v poválečném období. Dnes je zde jedna z největších v Německu teologické knihovny – John-a-Lasco Bibliothek. Také Emdens monumentální sál patří k památkám. To bylo původně postavené v roce 1575 – ale byl otevřen v roce 1962 po rozsáhlé rekonstrukci / restaurování.

Regionálního letiště Emden Letiště se nachází 5 km severovýchodně od centra města.