Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Fulda

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Fulda zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Fulda miniguide

Autopůjčovna Fulda
Půjčovna Aut Fulda

Fulda se nachází v centrální části Německa, na řece Fulda ve státě Hesensko.Město má 64.000 obyvatel (2009), a je důležitým železničním uzlem. Fulda se nachází mezi pohořími na východě Rhön a Vogelsberg západ.

Byla založena v roce 744, ale nebyl objednán až 1157 Ve městě je nyní politické a kulturní centrum pro celý region, a Fulda jsou často nazýváni „barokní město“, protože prostor v centru města je domov pro mnoho staveb z období baroka.

Slavný orientační bod ve městě Fulda katedrála (také volal svatého Salvátora chrám) z roku 1752. K dispozici je také katedrála muzeum.

Další zajímavosti v paláci Fulda Fulda je z roku 1714 se zámeckou zahradou, románský kostel svatého Michaela ze 820-století radnice – původně z roku 1531, z benediktinského kláštera 744, St Boniface Socha a Vonderau muzeum – kulturní a vlastivědné muzeum Výstava těchto obrazy, sochy a artefakty z pravěku. Vonderau Muzeum má také planetárium.

Nejbližší letiště je mezinárodní letiště ve Frankfurtu, který se nachází 121 km jihozápadně od Fulda.