Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Gera

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Gera zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Gera miniguide

Autopůjčovna Gera
Půjčovna Aut Gera

Gera (100.200 obyvatel v roce 2009) leží na řece Weisse Elster v centrální části Německa, a patří státu Durynsko.Město bylo založeno v roce 995 a byl objednán v 1237

Gera má bohatý kulturní život s muzea, divadla a festivalů, stejně jako množství historických památek. Podle Markt – centrální náměstí – je radnice z 1576 v renesančním stylu. Výlet do radniční osmiboká věž (57 metrů vysoká) je populární turistická atrakce, kde je nádherný výhled na město.

Další zajímavosti v Gera: Otto-Dix-Haus – výstava prací Otto Dix, (1891-1969), Castle Rock Oster – původně od 1100s, divadlo v roce 1902, St Salvatorkirken z roku 1720, Mariánský kostel z 1440 The Natural History Museum – a město je nejstarší budova, „Febersche“, který dnes ubytuje výtvarného umění a řemesel muzeum.

Jinak, Gera botanických a zoologických zahrad, parků a rekreačních oblastí, nakupování s nákupní centra a obchodní domy – stejně jako pestrý noční život.

Nejbližší letiště je letiště Leipzig-Altenburg, který se nachází 47 km severo-východně od Gera.