Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ettlingen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ettlingen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ettlingen miniguide

Autopůjčovna Ettlingen
Půjčovna Aut Ettlingen

Ettlingen se nachází v jihovýchodní Německu, stav Baden-Württemberg (v severní části Černého lesa) – pouze 13 km od hranic s Francií. Alb řeka, přítok Rýna, protéká městem -, který má cca. 39.000 obyvatel.

Ettlingen byl důležitým dopravním uzlem již v římských dobách – a je uvedena v historických pramenech jako město 700-číslo. Starého centra neustále svůj středověký charakter neporušený, a mezi atrakcemi najdeme zbytky starých městských hradeb, a impozantní hrad-stavby, kde nejstarší části jsou z 1200s.

Mezi další zajímavosti na věž Staroměstské radnice – také z 1200s – je zmíněn. Radnice, která je také přitažlivost, je mladší část (uvedené v 1738). Zvláštností starého centra města se nachází také několik kašen, které zde stál již od středověku.

Nejbližší mezinárodní letiště je Karsruhe / Baden-Baden letiště, 7 km severozápadně od Ettlingen.