Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Halle

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Halle zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Halle miniguide

Autopůjčovna Halle
Půjčovna Aut Halle – Foto: © White Shark

Halle (také volal Halle an der Saale „) se nachází v západní části Německa, a je největší město ve státě Sasko-Anhaltsko.Halle má 233.000 obyvatel (2008), se nachází na řece Saale.

Halle je ekonomické centrum pro celý region, a to jak univerzity a vysoké školy.Město je také důležitým železničním uzlem.

Na rozdíl od většiny německých měst, Lipsko bylo malé škody během 2 Druhá světová válka. Město má několik historických staveb, které jsou dnes populární turistickou atrakcí.

Ve starém městě je katedrála – nejstarší kostel (od 1330 je).Také Mořice z 1388 stojí za návštěvu.

Jiné turistické atrakce zahrnují Halle „Händelhaus“ – rodiště hudebního skladatele Handel (1685-1759) s hudbou muzeum, Moritzburg – zámek z roku 1484 se muzeum umění, Beatles muzeum – jedno z největších na světě, sůl muzeum, hrad Giebichenstein od 1000 je, „Roter Turm“ – to červená věž z roku 1506 s jedním z největších světových zvonice a kostel Panny Marie z roku 1560 je.

Kromě toho, Halle vlastní planetárium a „Bergzoo“ – zoo, která byla založena v roce 1901. Město také má několik krásných parků a sochy.

Nejbližší mezinárodní letiště je Lipsko – Halle Airport, které se nachází 26 km východně od města.