Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ulm

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ulm zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ulm miniguide

Autopůjčovna Ulm
Půjčovna Aut Ulm

Ulm, která má asi 120.000 obyvatel (2008), leží na řece Dunaj – na jihu německé spolkové zemi Bádensko-Württembersko. Na druhé straně Dunaje (ale ve stavu Bavorska), zjistíme, sousedním městě Neu Ulm (New Ulm) – a s počtem obyvatel cca. 170.000 lidí v „partnerských měst“. Původně, Neu Ulm, město Ulm, ale v roce 1810 byla rozdělena mezi městy starověké království Württemberg a Bavorsko.

Ulm byl nejprve zmínil se v historických pramenech v roce 854 nlKr. – A město mělo do 2 Světová válka II, množství zachovaných staveb od středověkých časů. Přibližně 80% z nich, nicméně, byl kompletně zničen během 2 Druhá světová válka. Některé z nich jsou přestavěny / obnovena v poválečném období.

Zdaleka nejznámější atrakcí je katedrála v Ulmu Ulmer Münster, který má svět je nejvyšší kostelní věž (161.5 m). Chcete-li dostat na vrchol, musíte lézt všech 753 kroků.Z vrcholu věže je vidět až do Alp. Katedrála byla postavena v roce 1377, ale ne definitivně dokončena až 1891.

Mezi další historické památky v Ulmu, jsou tyto uvedeny: Das Steinhaus (město je nejstarší budova, postavená kolem 1200) a Gänsturm (uvedené v roce 1360, rozšířen v 1445) – část starého městského opevnění. Tato věž je téměř jako křivý jako Šikmá věž v Pise. Také musí radnice patřila mezi hlavní atrakce – stavby, která byla původně uvedena jako kupecký dům v roce 1370

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Stuttgart, který se nachází cca. 80 km severozápadně od Ulmu